“Yatırım Destek Ofis”leri Kırklareli’de Toplandı

“Yatırım Destek Ofis”leri Kırklareli’de Toplandı

17 Şubat 2014 tarihinde Kırklareli Yatırım Destek Ofisi’nde ‘YDO Koordinasyon  Toplantısı’  düzenlendi. Toplantıya Trakya Kalkınma Ajansı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Yatırım Destek Ofisleri Uzmanları katılım sağladı. 

Toplantı gündemini OSB il broşürlerinin hazırlanması, teşvik izleme raporları, internet sitelerine yüklenecek haritalar ve il tanıtım broşürleri oluşturdu. Geçmiş dönem faaliyetleri gözden geçirildi ve  önümüzdeki ayın faaliyet planlaması yapıldı.

DİĞER BAŞLIKLAR

TEKİRDAĞ İLİ YATIRIM DESTEK VE TANITIM STRATEJİSİ2017-2023 Yıllarını kapsayan Tekirdağ İli Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi yürürlüğe girmiştir. Girişimcilik Eğitimine Katılmaya Hak kazananlar Listesi20-24 Kasım 2017 Tarihlerinde gerçekleştirilecek Girişimcilik Eğitimine katılmaya hak kazananlar listesi Trakya’da Yatırım Fırsatları Toplantısı GerçekleştiAçış Konuşmasını gerçekleştiren İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ‘’Günümüz dünyası giderek hızla değişiyor, az olsun benim olsun kavramı ne yazık ki artı... TRAKYAKA, Silikon Vadisi´ne Gidecek Girişimcileri ArıyorEylül ayı içerisinde başvuruları alınmaya başlanan Let’s Up Programı’nın tanıtım seminerleri Trakya, Kırklareli ve Namık Kemal Üniversiteleri’nde düzenlendi. TEB Girişim Bankacılığ... Ağustos Ayı İtibariyle Açık Olan Hibe Dokümanları Yayınlandıİlin gerek üst yapı ve gerekse alt yapı yatırımlarında yararlanabilecekleri fon kaynakları hakkında bilgilerini ve bu kaynaklardan yararlanma oranlarını arttırabilmek amacıyla açık olan hibe programlarına y&o...