Potansiyel İhracatçılara Yönelik Elektronik İhracat Rehberi

Potansiyel İhracatçılara Yönelik Elektronik İhracat Rehberi

InTeLS-TR Projesi, Türkiye'deki KOBİ’lerin dış ticaret kapasitesini geliştirmeyi hedefleyen ve AB destekli bir mesleki eğitim projesidir. 2012 yılında, İstanbul İhracatçılar Birliği’nin koordinasyonunda yürütülmüş olan proje sonuçlarından; KOBİ’ler bünyesinde çalışan dış ticaret personeli ve bu şirketlerde çalışmayı hedefleyen öğrenciler ile profesyoneller yararlanabilirler.
Ayrıca, Proje bilgilerine  http://www.intels-tr.eu/  adresinden erişebilir ve proje çerçevesinde oluşturulmuş olan Dış Ticaret Rehberi, Dış Ticaret Eğitim Animasyonu ve İhracat Oyunu bölümlerinden yararlanabilirsiniz. 

DİĞER BAŞLIKLAR

TEKİRDAĞ İLİ YATIRIM DESTEK VE TANITIM STRATEJİSİ2017-2023 Yıllarını kapsayan Tekirdağ İli Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi yürürlüğe girmiştir. Girişimcilik Eğitimine Katılmaya Hak kazananlar Listesi20-24 Kasım 2017 Tarihlerinde gerçekleştirilecek Girişimcilik Eğitimine katılmaya hak kazananlar listesi Trakya’da Yatırım Fırsatları Toplantısı GerçekleştiAçış Konuşmasını gerçekleştiren İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ‘’Günümüz dünyası giderek hızla değişiyor, az olsun benim olsun kavramı ne yazık ki artı... TRAKYAKA, Silikon Vadisi´ne Gidecek Girişimcileri ArıyorEylül ayı içerisinde başvuruları alınmaya başlanan Let’s Up Programı’nın tanıtım seminerleri Trakya, Kırklareli ve Namık Kemal Üniversiteleri’nde düzenlendi. TEB Girişim Bankacılığ... Ağustos Ayı İtibariyle Açık Olan Hibe Dokümanları Yayınlandıİlin gerek üst yapı ve gerekse alt yapı yatırımlarında yararlanabilecekleri fon kaynakları hakkında bilgilerini ve bu kaynaklardan yararlanma oranlarını arttırabilmek amacıyla açık olan hibe programlarına y&o...