Süleymanpaşa Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Mülakat Liste

Mülakat Yeri: Trakya Kalkınma Ajansı / Hürriyet Mahallesi Baykallar Mevkii Karides Sokak Dinçgül Özçakı İş Merkezi / Süleymanpaşa-TEKİRDAĞ
 

Mülakat Tarihi: 03.12.2015 - Perşembe

Bilgi Almak için : Telefon: 0850 450 09 59 / Dahili:158 - Melih ERGENE


Adı Soyadı  Mülakat Saati
Okan İNAL 09:00
Serdar İNAL 09:05
YILDIZ ZORLU 09:10
CAN RUÇ 09:15
MAHPUP GÜNEY 09:20
Özgür Baharlı 09:25
öznur camcaz 09:30
tuba taşçı çetin 09:35
YUNUS OLCAYTO 09:40
Yaşar Argın 09:45
rafet fidan 09:50
İlker CEYLAN 09:55
Ufuk Gençtürk 10:00
GÖKHAN ÖZTÜRK 10:05
Nur Biner Uysal 10:10
DEMET TEKAY 10:15
Dürdane Hatipoğlu 10:20
Hikmet Özgür 10:25
Gülin Kutar nemutlu 10:30
okay İME 10:35
Günel Özgür 10:40
BENİAN ÖKTEN 10:45
FATİH YALÇIN 10:50
Nahsan DOĞAN 10:55
Hüsnü Keskinsin 11:00
Oğuz Özel 11:05
Gizem SÖNMEZ OSKAY 11:10
arzu kırman 11:15
ajda helvacıoğlu 11:20
Onur Özhan 11:25
Esen çakır 11:30
Elif kallenci 11:35
Yusuf şatır 11:40
AYŞE PALAZ 11:45
esen çakır 11:50
BURAK KARAHAN 11:55
cihat ÖZKAN 12:00
Gülsüm Köstek 12:05
CANAN DAHARLI 12:10
   
Birsen ULUSOY 13:00
FURKAN BİÇER 13:05
EBRU ÖZER 13:10
Murat Koçal 13:15
selda mete 13:20
Aysu mızrak 13:25
Banu Çalışkan 13:30
CANAN KART 13:35
Metin Gül 13:40
SİNEM ATAÇ 13:45
NİHAN DEMİRKOL 13:50
SEVİM ARLI 13:55
İzlem Üstünel 14:00
Erdinç KALKAN 14:05
AYFER KAVRAZ 14:10
HALİIL KIR 14:15
LEVENT KURT 14:20
Niyazi ceylan 14:25
Meltem yumak 14:30
Burak Mutlu 14:35
Melek Arslantaş 14:40
mehmet kanarya 14:45
OSMAN KOÇAL 14:50
TUGAY DAĞ 14:55
Sarp Demirbilek 15:00
ONUR AYÇİL 15:05
Ali Kadir DİNCEL 15:10
aykut çoban 15:15
candaş aydoğdu 15:20
sümeyye gürel 15:25
Serpay BALCI 15:30
MEHTAP Gemici 15:35
   
mustafa sarsılmaz 15:45
Hüseyin SERT 15:50
rabia durmaz 15:55
SEMA İMRAĞ 16:00
Esra KESKİN 16:05
Fatma çınar 16:10
Tahir Aktaş 16:15
OKAY AYAZ 16:20
AYSUN TOKUÇ 16:25
İzlem üstünel 16:30
gyulteriya arif emin 16:35
MURAT GELMEZ 16:40
Özlem Özdemir Ateş 16:45
Seda Güngör 16:50
AYŞE HATİPOĞLU SANDALCI 16:55
zehra öztürk 17:00
buket karadereli 17:05
Burak Bora ÇETİN 17:10
elif sager 17:15
Veysel ALAGÖZ 17:20
betül yıldız 17:25
suat özcan 17:30
SEVCAN ALP 17:35
Özhan ÇANCI 17:40
ahmet dönmez 17:45
betül yıldız 17:50
Olcay Maçın 17:55
asime atmaca 18:00
bahar karakaya 18:05
Melahat Cengiz 18:10
Burak ŞEN 18:10
Yasin Bilgin Başnur 18:10
beyye akyün 09:00
özlem ÖZDEMİR ATEŞ 08:55
BARIŞ KEMAL ALKAN 08:50
AHMET BOZDEMİR 08:45
feyyaz avcı 08:40
Uğur Çevik 15:00


DİĞER BAŞLIKLAR

www.yatirimadestek.com Sitesiwww.yatirimadestek.com tüm güncel devlet desteklerini içeren bilgilerle kullanıma açılmıştır. T.C. Güney Ege Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisleri uzmanlarının derlemiş olduğu devlet destek... Yeni İşim Girişim´in 2017 başvuruları başladı! Yeni İşim Girişim'in 2017 başvuruları başladı! Ekibini kur, fikrini ticarileştir, Silikon Vadisi'ne gidecek 3 ekipten 1'i ol! Kayıt için: http://anket.trakyaka.org.tr/girisimyenisim 26-29 Aralık 2016 Süleymanpaşa Eğitimi Mülakat Sonuç Listesi21 Aralık 2016 tarihinde yapılan mülakat sonucu eğitime katılmaya hak kazananlar ve yedekler aşağıdaki gibidir;Girişimcilik Eğitimi Yeri : Tekirdağ Ticaret ve Sanayi OdasıBaşlangıç tarihi : 26 Aralık 2016 Paz... 26-29 Aralık 2016 Süleymanpaşa Eğitimi Mülakat ListesiMülakat Tarihi : 21 Aralık 2016 Çarşamba Mülakat Yeri : Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Binası Adres: Hürriyet Mahallesi Karides Sokak Baykallar Mevkii - S.Paşa/Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Mülakat Listesi05.09.2016 - 08.09.2016 tarihleri arasında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi mülakat listesi.