TRAKYAKA Türk ve Bulgar İşadamları Toplantısına Katıldı

TRAKYAKA Türk ve Bulgar İşadamları Toplantısına Katıldı

Trakya Kalkınma Ajansı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Yatırım Destek Ofisi personelleri  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ve Trakyakent Belediyeler Birliği ortaklığında 10 Ocak tarihinde Tekirdağ’da düzenlenen 4. Türk ve Bulgar İşadamları Toplantısına katıldı.  Toplantı geniş çaplı bir katılımla Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi. Türkiye’nin sınır komşusu Bulgaristan ile ticari ve ekonomik işbirliği imkânlarının arttırılması, ihracatçı firmaların dış pazar paylarında artış sağlaması amacıyla gerçekleştirilen toplantıda; Bulgaristan’ın Filibe, Burgaz ve Sliven bölgelerinden temsilcilerin ve çeşitli sektörlerden iş adamlarının katıldığı işbirliği forumu büyük ilgi gördü.

Trakya Kalkınma Ajansı’da toplantıya; Trakya Bölgesi’nin ekonomik yapısını ve yatırım olanaklarını anlatan bir sunumla katkı sağladı. 

DİĞER BAŞLIKLAR

TEKİRDAĞ İLİ YATIRIM DESTEK VE TANITIM STRATEJİSİ2017-2023 Yıllarını kapsayan Tekirdağ İli Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi yürürlüğe girmiştir. Girişimcilik Eğitimine Katılmaya Hak kazananlar Listesi20-24 Kasım 2017 Tarihlerinde gerçekleştirilecek Girişimcilik Eğitimine katılmaya hak kazananlar listesi Trakya’da Yatırım Fırsatları Toplantısı GerçekleştiAçış Konuşmasını gerçekleştiren İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ‘’Günümüz dünyası giderek hızla değişiyor, az olsun benim olsun kavramı ne yazık ki artı... TRAKYAKA, Silikon Vadisi´ne Gidecek Girişimcileri ArıyorEylül ayı içerisinde başvuruları alınmaya başlanan Let’s Up Programı’nın tanıtım seminerleri Trakya, Kırklareli ve Namık Kemal Üniversiteleri’nde düzenlendi. TEB Girişim Bankacılığ... Ağustos Ayı İtibariyle Açık Olan Hibe Dokümanları Yayınlandıİlin gerek üst yapı ve gerekse alt yapı yatırımlarında yararlanabilecekleri fon kaynakları hakkında bilgilerini ve bu kaynaklardan yararlanma oranlarını arttırabilmek amacıyla açık olan hibe programlarına y&o...